Zajo Malmo W Pull curacao

• hrejivé
  • , zakúpené v Adam Sport

• krásna farba
    • pekný strih

Číslo L mi nesedelo, hoci som objednávala podľa tabuľky veľkostí Zajo. Mikina bola príliš obtiahnutá, v predajni Adamsport Ružomberok mi ju ochotne preobjednali, veľkosť XL je OK. Mikina je tenká, príjemná, ľahká.

• , zakúpené v Zajo Design

Zatiaľ som ho ešte nemala oblečené, takže neviem zhodnotiť...

modrá
165 g
Druh športu
na turistiku
Fleecové

Malmo W Pull sme navrhli ako základnú alebo strednú vrstvu izolácie pri chladných teplotách aj ako vkusné vrchné oblečenie na voľný čas. Použitý Polartec® Classic 100 mikro flís je vysoko priedušný a rýchlo schne. Zips do polovice predného dielu s hornou ochranou brady ti v prípade potreby rýchlo a efektívne zaručí ventiláciu a ľahko sa oblieka. Pulóver je vhodný ako na outdoorové a voľnočasové aktivity, tak aj na každodenné nosenie.

Technické detaily: POLARTEC® Classic 100 mikro flís je ľahký. teplý a rýchlo schne.,Zbaliteľný do malých rozmerov,Golier do stojačika,Žiadne bočné švy,Žiadne švy pod pazuchami,Konce rukávov a spodný kraj s elastickým lemovaním.,Polovičný YKK zips s ochranou brady,Plastové zipsové ťaháčiky s výstupkami pre lepšie uchopenie.

Špecifikácia:

• collection: Zima 2017
  • model: Women
  • material: Polartec® Classic Micro, YKK®
  • fleece: áno
  • weight: 165 g
  • structure: 100% Polyester
  • Care: Flísové materiály je možné prať v práčke na programe pre syntetiku, pri teplote 30-40°C, podľa symbolu na etikete odevu. Výrobky môžeme prať aj bežnými tekutými pracími prostriedkami. Použitie tuhých práškov sa neodporúča. Prací prostriedok nesmie obsahovať bielidlá a zjasňovače. Zmäkčovače a aviváže nepoužívame. Bubon práčky nenapĺňajte doplna, medzi odevmi v práčke a vrchom bubna by mala zostať aspoň 10-15 cm medzera, aby mali odevy pri praní priestor k pohybu a aby sa syntetické vlákna nepokrčili. Pokiaľ nemajú výrobky z flísu nejaké špeciálne aplikácie, väčšinou je ich možné sušiť v sušičke prádla pri nízkej teplote, zvoľ program pre športové odevy. Flísové výrobky s vlasom nie je vhodné žehliť ani na nízkej teplote, nakoľko tlakom žehličky vlas "spľasne" a tým materiál stráca na svojich izolačných schopnostiach. Ak si myslíš že Váš výrobok predsa len nevyhnutne potrebuje vyžehliť, použi buď vertikálnu parnú žehličku, alebo klasickú parnú žehličku s dostatočným tlakovým rázom pary. Medzi žehličku a výrobok si polož tenkú bavlnenú tkaninu. Žehličku len zľahka umiestni na povrch bavlnenej tkaniny, nepritláčaj a výrobok naparuj. Tlak pary a jej teplota zabezpečia vyžehlenie výrobku. Všetky použité materiály počas používania prirodzene starnú a môžu meniť svoju tuhosť a pružnosť, preto zmena týchto parametrov nie je dôvodom na reklamáciu. tzv. žmolkovanie látky je prirodzeným znakom používania výrobkov a nie je dôvodom výrobok reklamovať.

• materiál nepáchne
    • príjemné na telo
    • hrejivé
  • , zakúpené v Adam Sport

• krásna farba
    • pekný strih

• , zakúpené v Zajo Design

Zatiaľ som ho ešte nemala oblečené, takže neviem zhodnotiť...

• , zakúpené v Zajo Design

Tovar splna kriteria vysokej kvality, co sa vyzaduje pri sportovej aktivite. Som velmi spokojna, aj s mojim vyberom, ale hlavne, ze som dostala co som chcela.

• , zakúpené v Zajo Design

• Super strih,ľahká, príjemný, ale hlavne "dýchajúci" materiál, pekná mikina.

• príjemný materiál
  • , zakúpené v Zajo Design

Produkt nemám ešte odskúšaný...