BeastPink Crop Mint

TOP 1 v kategórii Dámske mikiny

BeastPink Crop Mint

Doporučená ponuka GymBeam

Na sklade • Viac variantov1,9 €98 % • 28 953 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov3,57 €2 neoverené recenzieĎalšie informácie

Druh športu
fitness

• Najkrajšia mikina akú doma mám preto som si ju objednala už v druhej farbe
  • , zakúpené v GymBeam

Krasna farba, prijemny material, skvely strih. Celkova spokojnost.

• , zakúpené v GymBeam

Mikina je z kvalitného a príjemného materiálu. Cena je veľmi prijateľná. Farba, popis aj parametre uvedené na stránke súhlasia s reálom.
    Zväčša nosím veľkosť M, ale brala som do úvahy rozmery ktoré boli uvedené a objednala som si veľkosť S. Všetko krásne sedí. Farba je podľa mňa veľmi zaujímavá.
    S nákupom som nadmieru spokojná.
    Ďakujem

Dĺžka rukáva
dlhý rukáv
Druh športu
fitness

Dámska mikina Crop Mint - mikina, pre všetky krásne, silné a nezávislé ženy Dámska mikina Crop Mint je jedinečná krátka mikina s kapucňou a unikátnym logom fitness značky BeastPink stvorenej pre ženy. Kvalitný materiál sa postará o to, že sa budete počas cvičenia, ale aj pri bežnom nosení cítiť komfortne a sexy zároveň. Girl Power by BeastPink! Modelka meria 160 cm a má oblečenú veľkosť S. Ako sa starať o mikinu? Mikinu perte naruby pri teplote 30oC, a v prípade, že ju chcete žehliť, nastavte si miernu teplotu a nežehlite naruby ani cez potlač. Sušte ju v sušičke, len ak ju chcete zmenšiť, inak to neodporúčame, pretože sa môže tak zraziť. Materiál 65 % bavlna, 35 % polyester Akú veľkosť si vybrať? Veľkosť XS S M L Celková dĺžka 48,25 cm 49,50 cm 50,75 cm 52 cm Dĺžka rukávov 64,25 cm 65,50 cm 66,75 cm 68 cm Obvod hrudníka 91 cm 96 cm 101 cm 106 cm Obvod v páse 73 cm 76 cm 79 cm 82 cm

• Najkrajšia mikina akú doma mám preto som si ju objednala už v druhej farbe
  • , zakúpené v GymBeam

Krasna farba, prijemny material, skvely strih. Celkova spokojnost.

• , zakúpené v GymBeam

S nákupom som nadmieru spokojná.
    Ďakujem